Yasal Haklar


1. Bu web sitesine erişim ve web sitesinde yer alan bilgilerin kullanımı yalnızca ve kesinlikle aşağıda tanımlanan hüküm ve koşullara bağlıdır. Başka herhangi bir koşul kabul edilmeyeceğinden dolayı burada belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesine ziyaretinizi şu anda sonlandırın.

2. Özgür Yazılım A.Ş. web sitesi Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak hazırlanmıştır ve Türkiye’de hizmet vermektedir. Bu web sitesine yapılan tüm ziyaretler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacaktır.

3. Bu web sitesinde yer alan bilgiler Özgür Yazılım A.Ş.’nin önceden yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yüklenemez ve kesinlikle bu bilgilerin ve içeriğin tümü veya herhangi bir kısmı bir yayın organında yayınlanmak veya dağıtılmak üzere çoğaltılamaz.

4. Bu web sitesinden herhangi bir üçüncü tarafın yönettiği web sitelerine hiperlink verilen durumlarda Özgür Yazılım A.Ş., hiçbir suretle, link verilen web sitelerinin içeriğinden ve bu anlamda söz konusu üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinden doğabilecek herhangi bir sorun ve zarardan dolayı kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu hiperlinklerin Özgür Yazılım A.Ş. web sitesinde bulunması, Özgür Yazılım A.Ş.’nin bu web sitelerini onaylandığı veya önerdiği anlamına gelmez.

5. Bu web sitesinde kullanılan veya bahsi geçen tüm ticari markalar Özgür Yazılım A.Ş.’nin ya da adı geçen firma ve ürünlerin ilgili sahiplerinin tescilli veya ticari markalarıdır. Söz konusu ticari markaların ya da tescilli markaların, know-how’ın ve diğer tüm fikri mülkiyet haklarının tümü saklıdır.

6. Özgür Yazılım A.Ş. web sitesinde yer alan bilgiler, web sitesine aktarıldıkları zaman itibarıyla güncel bilgiler olmakla beraber, Özgür Yazılım A.Ş. web sitesinde yayınlanan bilgilerde önceden haber vermeksizin, istediği zaman düzeltme veya değişiklik yapabilir.

7. Web sitemizde yer alan herhangi bir bilgi ya da öneri, yalnızca kullanıcılara rehberlik etmesi amacıyla sunulmuş olup, beyanat ya da kesin gerçekler olarak değerlendirilemez. Web sitesinin sahipleri bu bilgi ya da önerilerin doğruluğu veya uygunluğu hususunda herhangi bir garanti vermez ve hiçbir sorumluluk kabul etmez.